Pororošty PR-33/11-30/2 - ocel-černá - 1000x1000
AkceMnožstevní slevaSkladem
Kód produktu110.3311.0012
Nosná délka (mm)1 000 mm
Nenosná šířka (mm)1 000 mm
Hmotnost30,99 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 3 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Lisovaný pororošt ( PR ), 33/11 - rozteče nosných 33 mm / rozpěrných 11 mm, výška 30 mm, síla 2 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy, bez protiskluzu.
    Dostupnost na hlavním skladě: > 50 ks
Jako výrobní materiál je použita ocel DIN ST37.2 (S235JR nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy.
Protiskluzové provedení pororoštu není realizováno.
Nosná délka podlahového roštu je 1000 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 940 mm, jelikož rošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka podlahového roštu je 1000 mm.
Tyto pororošty jsou vyrobeny dle normy DIN 24537-1 a splňují veškeré její požadavky.
Pororošty jsou vyrobeny ve standardní výrobní toleranci dle RAL-GZ 638.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
Parametry
Akce
Množstevní slevaSkladem
999.20s1.001
> 50 ks
Kompletní úchyt - UC-H20s/D32-8x80 (PKHV)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 34,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Horní sponka HS23 - ocel-zinkovaná
Horní spona pro oko 30x10 mm, upevněný přes 2 rozpěrné pásky