Pororošty SP-34/38-30/2 - ocel-černá - 900x1000
AkceMnožstevní slevaSkladem
Kód produktu100.3438.0011
Nosná délka (mm)900 mm
Nenosná šířka (mm)1 000 mm
Hmotnost17,42 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 24-31 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Svařovaný pororošt ( SP ), 34/38 - rozteče nosných 34 mm / rozpěrných 38 mm, výška 30 mm, síla 2 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy, bez protiskluzu.
    Dostupnost na hlavním skladě: poslední 2 ks
Jako výrobní materiál je použita ocel DIN ST37.2 (S235JR nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy.
Protiskluzové provedení pororoštu není realizováno.
Nosná délka podlahového roštu je 900 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 840 mm, jelikož rošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka podlahového roštu je 1000 mm.
Tyto pororošty jsou vyrobeny dle normy DIN 24537-1 a splňují veškeré její požadavky.
Pororošty jsou vyrobeny ve standardní výrobní toleranci dle RAL-GZ 638.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
Parametry
Skladem
> 50 ks
Dvojitá spojka s talířkem - DS-H04/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 38,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Kompletní úchyt s motýlkem - UC-H05/D32-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 24,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
Horní sponka HS05 - ocel-zinkovaná
Standardní horní spona pro oko 30 mm
Horní sponka HS86 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 13-40mm
Skladem
Dvojitá spojka s motýlkem - DS-H05/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Horní sponka HS04 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oko 30 mm s odtokem vody a protiskluzovou horní částí
Horní sponka HS03 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 20 / 30 mm